adsl
Turknet 8 Mb'e kadar 6 GB Kotalı ADSL ve Telefon bir arada sadece 39,99 TL

Turknet 8 Mb'e kadar 6 GB Kotalı ADSL ve Telefon bir arada sadece 39,99 TL

Ayrıca bir yıl boyunca Telefon Görüşmesi bedava

Diğer Turknet  ADSL Tam İletişim Paketleri

İki hizmet tek faturada ve tek fiyata…

Online Başvuru İçin:    

Size en yakın Bayi Bilgilerine ulaşmak için tıklayınız..

Hız/Kota

 

Ek Avantaj

 

Liste Fiyatı

Kampanyalı

8 Mb’e kadar Kotasız ADSL

+

TAM 1 YIL BOYUNCA BEDAVA KONUŞMA*

=

73,99 TL

59,99 TL

8 Mb’e kadar 6 GB Kotalı ADSL

+

TAM 1 YIL BOYUNCA BEDAVA KONUŞMA*

=

53,99 TL

39,99 TL

1 Mb 1 GB Kotalı ADSL

+

TAM 2 YIL BOYUNCA BEDAVA KONUŞMA**

=

43,99 tL

39,99 TL

Ek Avantaj ile ilgili Açıklama:

*Kampanya kapsamında abonelik başlangıcından itibaren 12 ay boyunca tüm Şehir içi ve Şehirlerarası ve 444’lü numaralar ile görüşmeler ücretsizdir. 12 aydan sonra, devam eden taahhüt süresince, “7’den 7’ye Kampanyası” kapsamında Akşam 19:00’dan Sabah 07:00’ye şehir içi, şehirlerarası ve 444’lü numaralar ile görüşmeler ücretsiz olarak yapılacaktır.

 **Kampanya kapsamında abonelik başlangıcından itibaren 24 ay boyunca tüm şehir içi, şehirlerarası ve 444’lü numaralar ile görüşmeler ücretsiz olarak yapılacaktır.

Kampanya Koşulları:

Tüm fiyatlar TL cinsindendir.  Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.  Statik IP ücreti talep edilmiş ise , vergiler dahil 5 TL'dir.  Kampanyalarımız 31.08.2013 tarihine kadar geçerlidir.  Kampanya şartları 24 aylık abonelik taahhüdü ile geçerlidir.  24 ay taahhüt döneminin sonunda, o dönem yürürlükteki tarife üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Güncel tarife bilgilerine buradan ulaşılabilir.  Vergiler dahil 30 TL olan Aktivasyon Ücreti ve vergiler dahil 14,99 TL olan Tam İletişim hizmet paketine Dönüşüm Ücreti kampanya kapsamında hediye edilmektedir. 

 8 Mb’e kadar 6GB Kotalı ve 8 Mb’e kadar Kotasız Tam İletişim Paketi aboneliklerinde, “Günün Her Saati Kampanyası” kapsamında ilk 12 ay tüm Şehir içi ve Şehirlerarası ve 444’lü numaralar ile görüşmeler ücretsizdir. İlk 12 aydan sonra devam eden taahhüt süresince, “7’den 7’ye Kampanyası” kapsamında Akşam 19:00’dan Sabah 07:00’ye şehir içi, şehirlerarası ve 444’lü numaralar ile görüşmeler ücretsiz olarak yapılacaktır. Belirtilen yönler haricinde ve aboneliğin ilk 12 ayından sonra devam eden taahhüt süresince Akşam 19:00 - Sabah 07:00 saatleri dışında yapılan aramalar Ucuza Konuşturan Tarife üzerinden ücretlendirilir. 

 1 Mb 1GB Tam İletişim Paketi aboneliklerinde “Günün Her Saati Kampanyası” kapsamında 24 aylık abonelik süresince tüm şehir içi, şehirlerarası ve 444’lü numaralar ile görüşmeler ücretsizdir. 

 Limitli paketlerde internet kota aşım ücreti ayrıca faturalanacaktır. Limitli paketlerde internet kota aşım ücreti 0,011719 TL/Mb'dır. Faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti) maksimum 99 TL’dir. 

 8 Mb' e kadar olan ADSL bağlantılarında alınacak hız garanti edilmemekte olup, hattın uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak 8 Mb' e kadar alınabilecek en yüksek hızda ADSL sunulabilmektedir. Adil Kullanım Noktası Uygulaması gereğince, veri kullanımında 8 Mb'e kadar kotasız paketler için ayda 50 GB'nin, 8 Mb’e kadar kotalı paketler için ayda 25 GB’nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.

 Aboneliğin taahhüt bitiş süresinden önce sonlandırılması (erken fesih) durumunda, kampanya kapsamında aboneye sağlanan ADSL ve Telefon kullanım indirimlerinin toplamı olan kampanya erken fesih bedeli, vergiler dahil 30 TL olan Aktivasyon Ücreti, vergiler dahil 14,99 TL olan Tam İletişim Hizmetine dönüşüm ücreti, modem piyasa fiyatından o zamana kadar ödemiş olduğu modem taksitleri toplamı çıkarılarak fark aboneye faturalandırılacaktır. “Günün Her Saati” ve “7'den 7'ye bedava!” kampanyası kapsamında yapılan ücretsiz aramaların karşılığı erken fesih bedeli içinde yer alacaktır. 

 24 ay taahhüt kapsamında 43,99 TL olan 1 Mb 1 GB Tam İletişim Paketi 39,99 TL, 53,99 TL olan 8 Mb/sn'e kadar 6 GB olan Tam İletişim Paketi 39,99 TL ve 73,99 TL olan 8 Mb/sn'e kadar Kotasız Tam İletişim Paketi 59,99 TL fiyatı ile indirimli olarak sunulmaktadır. 

 Kampanya kapsamında abonelere piyasa fiyatına göre indirimli vergiler dahil 36 TL'ye sunulmakta olan kablolu modem ücretinin piyasa fiyatı 60 TL + KDV'dir.

 Kampanya kapsamında abonelere piyasa fiyatına göre indirimli vergiler dahil 60 TL'ye sunulmakta olan kablosuz modem ücretinin piyasa fiyatı 100 TL + KDV'dir. 

 Modem ücretleri 12 ay taksitlendirilecektir. Kablolu Modem bedeli 3TL (KDV dahil), Kablosuz Modem bedeli 5TL (KDV dahil) olarak 12 ay boyunca faturaya yansıtılacaktır.

 Modemsiz kampanyalarda modem temini, modemli kampanyalarda modem kurulumu abonenin sorumluluğundadır. 

 TurkNet modem, marka ve tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

 Kampanya stoklarla sınırlıdır. 

 Bu kampanya yeni abone olacak kullanıcılar için geçerlidir. 

 Tam İletişim hizmet paketi ADSL ve Telefon hizmetlerini içerir. ADSL ve Telefon hizmetinin tek hizmet paketi olarak birlikte sunulduğu kampanyalardan faydalanabilmenin koşulu ADSL ve Telefon hizmetlerinin birlikte aktive edilmesidir. Benzer şekilde ADSL ve Telefon hizmetlerinin tek paket olarak sunulduğu Tam İletişim hizmet paketi aboneliklerinin iptali durumunda hem ADSL hem Telefon hizmeti birlikte iptal edilmiş olacaktır. 

 Tam İletişim hizmet paketi kapsamında yalnız ADSL hizmetinin aktif hale gelmesi durumunda abone eğer tercih ederse Tam İletişim ücretleri ile aktif hale gelmiş olan ADSL hizmetinden faydalanmaya devam edebilecektir (Herhangi bir internet servis sağlayıcıda ADSL aboneliği bulunmayan abonelikler için geçerlidir).

 Tam İletişim hizmet paketi kapsamında ADSL hizmetiniz ve varsa yaptığınız telefon görüşmeleriniz için hizmetin aktif edildiği tarihten itibaren kullanımlarınız için TurkNet’ten tek bir fatura alırsınız.

 İlk abone olduğunuzda, gönderilecek olan ilk fatura, varsa aktivasyon bedeli, aboneliğinizi başlattığınız günden ilk fatura dönemine kadar olan kullanımınızı, var ise kota aşım ücretini ve bir sonraki ayın kullanımını içerecek şekilde hesaplanır ve ilk fatura döneminizde gönderilir. TurkNet ADSL ön ödemeli bir hizmettir. Telefon Hizmeti sonradan ödemeli bir hizmettir.

 Konuştuğun Kadar Öde - Ucuza Konuşturan Tarife kullanacak aboneler, arama yaptıkları yöne göre Ucuza Konuşturan Tarife üzerinden ücretlendirilir. Ucuza Konuşturan Tarife’ye şehir içi ve şehirlerarası 3000 dakika bedava hakkı eklenmiştir. 

 Tüm ücretsiz şehir içi ve şehirlerarası aramalarda, her bir aramada 60 dakika ya kadar ücretsiz konuşulabilir

 

Paylaş
İnternet Sitemizde bulunan teknolojik ürünler ile ilgili reklam , haber, logo ilgili firmaların tescilli markalarıdır. İnternet sitemizde bulunan reklamların içeriği reklam veren firmaya aittir.Copyright © 2007–2014 www.enuyguninternet.com I Kullanıcı Girisi